Unieważniono 1 części postępowania2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 2Dostawa namiotów pneumatycznych
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4Dostawa łóżek polowych i śpiworów
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia na potrzeby realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

Postępowanie „Dostawa wyposażenia na potrzeby realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” zamawiającego Gmina Buczkowice (Buczkowice, Śląskie) zostało unieważnione.

Zamawiający: Gmina BuczkowiceBuczkowice, Śląskie (powiat Bielski →)opublikowano 14 listopada 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 285 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Buczkowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182249

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lipowska 730

1.5.2.)Miejscowość

Buczkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

43-374

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

(33) 4990066

1.5.8.)Numer faksu

(33)4990066

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@buczkowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-buczkowice/zamowienia-publiczne

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a2dcdbfb-9cad-43d3-ac97-6277447da6eb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia na potrzeby realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a2dcdbfb-9cad-43d3-ac97-6277447da6eb

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00531900

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00055616/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa wyposażenia na potrzeby realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrany Cywilnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00485064

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKiB 271.31.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I Dostawa agregatów prądotwórczych

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

61551,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II Dostawa namiotów pneumatycznych

4.5.3.)Główny kod CPV

39522530-1 - Namioty

4.5.5.)Wartość części

68919,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć III Dostawa zestawów AED

4.5.3.)Główny kod CPV

33182100-0 - Defibrylatory

4.5.5.)Wartość części

77651,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV Dostawa łóżek polowych i śpiworów

4.5.3.)Główny kod CPV

39522520-8 - Łóżka polowe

4.5.5.)Wartość części

61000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wykonawca odstąpił od podpisania umowy

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 000 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 667 zł512 195 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 528 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 667 zł
Mediana
285 000 zł
Górny kwartyl
512 195 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Buczkowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Buczkowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.