Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 328 922 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa odcinka drogi powiatowej w Przybiernowie

Zamawiający Gmina Przybiernów (Przybiernów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa odcinka drogi powiatowej w Przybiernowie”, wybierając ofertę wykonawcy Strabag sp. z o.o. Wartość umowy: 1 328 922 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PrzybiernówPrzybiernów, Zachodniopomorskieopublikowano 14 listopada 2025
Wartość umowy
1 328 922 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Strabag sp. z o.o. (Pruszków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 328 922,49 zł (umowę zawarto 13 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PRZYBIERNÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Cisowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Przybiernów

1.5.3.)Kod pocztowy

72-110

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

914186451, 914667530

1.5.8.)Numer faksu

914186622

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@przybiernow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przybiernow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przybiernow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa odcinka drogi powiatowej w Przybiernowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d7bd2b1e-9fad-4e8c-971b-0f0a3d41b294

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00531382

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00055877/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Przebudowa odcinka drogi powiatowej w Przybiernowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00470736

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GPB.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania prowadzonego pod nazwą: „Przebudowa odcinka drogi powiatowej w Przybiernowie”.

W ramach zadania planuje się remont drogi powiatowej w miejscowości Przybiernów wraz z wlotami skrzyżowań. Na przejściach dla pieszych zakłada się przełożenie nawierzchni z kostki betonowej.
Podstawowe założenia techniczne:

Klasa techniczna: Z (zbiorcza);

Droga bitumiczna jednojezdniowa, dwukierunkowa, dwupasowa,

Długość drogi wraz z wlotami skrzyżowań ok. 970 m,

Prędkość projektowa: 50 km/h,

Kategoria ruchu: KR3-4, przy obciążeniu 115 kN/oś,

Przewidywana decyzja zezwalająca na realizację: zgłoszenie robót

Przewidywane decyzje powiązane: uzgodnienie z Zarządcą Drogi

Odwodnienie – do istniejącej kanalizacji deszczowej (zakłada się przebudowę ist. wpustów)

Budowa kanalizacji teletechnicznej – nie dotyczy
Szczegółowy przedmiot zamówienia określa n/w załącznik. do SWZ
a)
Załącznik nr 10 do SWZ – Program Funkcjonalno - Użytkowy

4.5.3.)Główny kod CPV

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1328922,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1328922,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1328922,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Strabag sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210421928

7.3.3)Ulica

Parzniewska 10

7.3.4)Miejscowość

Pruszków

7.3.5)Kod pocztowy

05-800

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1328922,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przybiernów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przybiernów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 328 922 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45230000-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Strabag sp. z o.o. (Pruszków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.