Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
204 918 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 204 918 zł – 246 332 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup agregatów prądotwórczych do zasilania stacji uzdatniania wody

Zamawiający Gmina Wierzchlas (Wierzchlas, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup agregatów prądotwórczych do zasilania stacji uzdatniania wody”, wybierając ofertę wykonawcy RIELLO DELTA POWER SP. Z O. O. Wartość umowy: 204 918 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WierzchlasWierzchlas, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 13 listopada 2025
Wartość umowy
204 918 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RIELLO DELTA POWER SP. Z O. O. (WARSZAWA), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 204 918,00 zł (umowę zawarto 13 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 204 918,00 zł do 246 332,10 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail