Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
271 830 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia w kierowaniu zespołem pracowników20%Znajomość języków obcych (JO)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług obsługi widowni, szatni i kontrola biletów podczas wydarzeń odbywających się w Sali Widowiskowej PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Karolinie

Zamawiający PZLPiT Mazowsze (Otrębusy, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług obsługi widowni, szatni i kontrola biletów podczas wydarzeń…”, wybierając ofertę wykonawcy Torre Eventi Agata Wróblewska. Wartość umowy: 271 830 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: PZLPiT MazowszeOtrębusy, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 12 listopada 2025
Wartość umowy
271 830 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 października 2025

    Termin ofert: 4 listopada 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Torre Eventi Agata Wróblewska (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 271 830,00 zł (umowę zawarto 7 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PZLPiT Mazowsze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275458

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Świerkowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Otrębusy

1.5.3.)Kod pocztowy

05-805

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@mazowsze.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mazowsze.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9e5f6a0-c16a-4515-bdb7-f8e98830689a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


działalność kulturalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług obsługi widowni, szatni i kontrola biletów podczas wydarzeń odbywających się w Sali Widowiskowej PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Karolinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9e5f6a0-c16a-4515-bdb7-f8e98830689a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00527043

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00506647/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Świadczenie usług obsługi widowni, szatni i kontrola biletów podczas wydarzeń odbywających się w Sali Widowiskowej PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Karolinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00495612

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

6/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

200600 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obsługi widowni, szatni i kontrola biletów podczas wydarzeń odbywających się w Sali Widowiskowej PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Karolinie

4.5.3.)Główny kod CPV

98390000-3 - Inne usługi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

271830,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

271830,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

271830,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Torre Eventi Agata Wróblewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1251348793

7.3.3)Ulica

Arabska 1A/40

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-977

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

271830,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

PZLPiT Mazowsze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otrębusy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 271 830 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98390000-3 (Inne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Torre Eventi Agata Wróblewska (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.