Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość wybranych ofert
399 500 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zakup oraz dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki na adres wskazany przez Zamawiającego
    Cena wybranej oferty
    399 500 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2zakup oraz dostawa 3 mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy minimum 50kW na adres wskazany przez Zamawiającego
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3zakup oraz dostawa fabrycznie nowego beczkowozu do transportu i dystrybucji wody pitnej na adres wskazany przez Zamawiającego
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES GWARANCJI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa zabezpieczenia logistycznego na terenie Gminy Prostki poprzez zakup pojazdów specjalistycznych.

Zamawiający Gmina Prostki (Prostki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Poprawa zabezpieczenia logistycznego na terenie Gminy Prostki poprzez zakup pojazdów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 399 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ProstkiProstki, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 12 listopada 2025
Łączna wartość ofert
399 500 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 399 500,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PROSTKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671136

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 44B

1.5.2.)Miejscowość

Prostki

1.5.3.)Kod pocztowy

19-335

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@prostki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.prostki.pl/wiadomosci/10042/przetargi

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_prostki

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa zabezpieczenia logistycznego na terenie Gminy Prostki poprzez zakup pojazdów specjalistycznych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e598df54-ceb2-4ec1-a866-17324852f2c9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00526910

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00013500/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Poprawa zabezpieczenia logistycznego na terenie Gminy Prostki poprzez zakup pojazdów specjalistycznych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00455960

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.30.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

869918,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I – zakup oraz dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki na adres wskazany przez Zamawiającego

4.5.3.)Główny kod CPV

43261000-0 - Koparki mechaniczne

4.5.5.)Wartość części

487804,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II – zakup oraz dostawa 3 mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy minimum 50kW na adres wskazany przez Zamawiającego

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

341463,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III – zakup oraz dostawa fabrycznie nowego beczkowozu do transportu i dystrybucji wody pitnej na adres wskazany przez Zamawiającego

4.5.3.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.)Wartość części

40650,41 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

399500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

399500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

399500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Toolmex Truck Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6631685878

7.3.3)Ulica

1 Maja 49

7.3.4)Miejscowość

Skarżysko - Kamienna

7.3.5)Kod pocztowy

26-110

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4913850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-01

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43261000-0Koparki mechaniczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 280 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 000 zł554 038 zł
Rozstęp międzykwartylowy
337 038 zł
Źródło próbki
CPV 43261000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
217 000 zł
Mediana
434 280 zł
Górny kwartyl
554 038 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Prostki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Prostki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 399 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43261000-0 (Koparki mechaniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Toolmex Truck Sp. z o.o. (Skarżysko - Kamienna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.