Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
297 660 zł
Umowa zawarta
21 października 2025
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 297 660 zł – 330 999 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa fragmentu drogi wewnętrznej i częściowa budowa kanalizacji sanitarnej

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Bobrku (Bobrek, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa fragmentu drogi wewnętrznej i częściowa budowa kanalizacji sanitarnej”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budowlane DERMEX Sp. z o.o. Wartość umowy: 297 660 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w BobrkuBobrek, Małopolskie (powiat Oświęcimski →)opublikowano 12 listopada 2025
Wartość umowy
297 660 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budowlane DERMEX Sp. z o.o. (Chełmek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 297 660,00 zł (umowę zawarto 21 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 297 660,00 zł do 330 999,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Bobrku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000792604

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Księżnej Ogińskiej 2

1.5.2.)Miejscowość

Bobrek

1.5.3.)Kod pocztowy

32-661

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dpsbobrek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dpsbobrek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a183c94-603f-4ab0-9276-9b46a5de80f8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa fragmentu drogi wewnętrznej i częściowa budowa kanalizacji sanitarnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2a183c94-603f-4ab0-9276-9b46a5de80f8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00526005

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00669580/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa fragmentu drogi wewnętrznej i częściowa budowa kanalizacji sanitarnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00434215

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS.254.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące przebudowę fragmentu drogi wewnętrznej i częściową budowę kanalizacji sanitarnej dla inwestycji pn. “Modernizacja infrastruktury technicznej w obrębie placu wewnętrznego wraz z ułożeniem kostki brukowej - etap VI” przy ul. Księżnej Ogińskiej 2 w Bobrku, na działce nr 1114/1 (jednostka ewidencyjna 121303_5 Chełmek – obszar wiejski, obręb 0001 Bobrek).
2. Zadanie, o którym mowa w ust. 1 obejmuje w szczególności:
1) w ramach częściowej budowy kanalizacji sanitarnej – roboty ziemne oraz instalacyjne,
2) w ramach przebudowy fragmentu drogi wewnętrznej:
a) odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
b) korytowanie, profilowanie i zagęszczanie podłoża,
c) warstwę mrozochronną,
d) podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
e) nawierzchnię z kostki betonowej,
f) humusowanie i obsiewanie trawą,
g) krawężniki i obrzeża.
Szczegółowo zakres robót został określony w dokumentacji techniczno-budowlanej stanowiącej załączniki do swz, w tym Projekcie budowlanym wykonawczym z informacją dotyczącą BIOZ
i Przedmiarze Robót (pomocniczo).

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

297660,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

330999,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

297660,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowlane DERMEX Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5490003355

7.3.3)Ulica

pl. Kilińskiego 1

7.3.4)Miejscowość

Chełmek

7.3.5)Kod pocztowy

32-660

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

297660,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-12

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
643 813 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 728 zł1 371 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 021 314 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
349 728 zł
Mediana
643 813 zł
Górny kwartyl
1 371 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Bobrku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bobrek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 297 660 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Budowlane DERMEX Sp. z o.o. (Chełmek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.