Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 999 zł
Umowa zawarta
17 października 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 191 265 zł – 199 999 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 4,6% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup nowego mikrobusu do transportu osób z niepełnosprawnościami dla ŚDS w Rejowcu Fabrycznym

Zamawiający Miasto Rejowiec Fabryczny (Rejowiec Fabryczny, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup nowego mikrobusu do transportu osób z niepełnosprawnościami dla ŚDS w Rejowcu…”, wybierając ofertę wykonawcy Euro-Car Sp. z o.o. Wartość umowy: 199 999 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto Rejowiec FabrycznyRejowiec Fabryczny, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 10 listopada 2025
Wartość umowy
199 999 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 września 2025

    Termin ofert: 1 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 listopada 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Euro-Car Sp. z o.o. (Zamość), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 999,00 zł (umowę zawarto 17 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 191 265,00 zł do 199 999,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO REJOWIEC FABRYCZNY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110198132

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lubelska 16

1.5.2.)Miejscowość

Rejowiec Fabryczny

1.5.3.)Kod pocztowy

22-170

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

825663277

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@rejowiec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rejowiec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

pzp.rejowiec.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup nowego mikrobusu do transportu osób z niepełnosprawnościami dla ŚDS w Rejowcu Fabrycznym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-783443e0-64de-47ba-8278-9c45b441181a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00524824

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00066781/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup nowego mikrobusu do transportu osób z niepełnosprawnościami dla ŚDS w Rejowcu Fabrycznym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00435071

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

167209,38 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego mikrobusu do transportu osób z niepełnosprawnościami przystosowanego do przewozu osób poruszających się wózkach inwalidzkich dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Rejowcu Fabrycznym

4.5.3.)Główny kod CPV

34114400-3 - Minibusy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

34351100-3 - Opony do pojazdów silnikowych

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

191265,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

199999,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199999,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Euro-Car Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

922253972

7.3.3)Ulica

Aleja Jana Pawła II

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.5)Kod pocztowy

22-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199999,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114400-3Minibusy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 298 zł
Próbka: 104 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 345 zł1 184 753 zł
Rozstęp międzykwartylowy
885 408 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
299 345 zł
Mediana
551 298 zł
Górny kwartyl
1 184 753 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Rejowiec Fabryczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rejowiec Fabryczny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 199 999 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114400-3 (Minibusy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Euro-Car Sp. z o.o. (Zamość). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.