Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do 07.11.2025 r. do godz. 09:00 wpłynęły 2 oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert na stronie prowadzonego postępowania udostępnił kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 125 000,00 zł brutto. Cena oferty, która na podstawie kryteriów określonych w dokumentach zamówienia mogłaby zostać uznana za najkorzystniejszą wynosi 193 500,00 zł brutto i przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny wskaza

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup nowego samochodu na potrzeby Gminnego Zakładu Komunalnego w Sianowie.

Zamawiający Gmina Sianów (Sianów, Zachodniopomorskie) opublikował wynik postępowania „Zakup nowego samochodu na potrzeby Gminnego Zakładu Komunalnego w Sianowie”.

Zamawiający: Gmina SianówSianów, Zachodniopomorskie (powiat Koszaliński →)opublikowano 7 listopada 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 350 569 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do 07.11.2025 r. do godz. 09:00 wpłynęły 2 oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert na stronie prowadzonego postępowania udostępnił kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail