ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup samochodu ciężarowego wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie (Bełchatów, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup samochodu ciężarowego wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w…”. Termin składania ofert minął 17 listopada 2025, 11:00. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 282 407 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
17 listopada 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 listopada 2025

    Termin ofert: 17 listopada 2025 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    26 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup samochodu ciężarowego wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie.

  • 3

    RyzykoWadium: 6 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail