Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
213 454 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2025
Okres realizacji
do 28 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 213 454 zł – 389 556 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, dz. 98/4 obręb Żukówko

Zamawiający Gmina Parchowo (Parchowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych, dz. 98/4 obręb Żukówko”, wybierając ofertę wykonawcy HINC Arkadiusz Hinc. Wartość umowy: 213 454 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina ParchowoParchowo, Pomorskieopublikowano 7 listopada 2025
Wartość umowy
213 454 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HINC Arkadiusz Hinc (Żuromino), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 213 454,20 zł (umowę zawarto 7 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 213 454,20 zł do 389 555,61 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail