Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
593 785 zł
Umowa zawarta
5 listopada 2025
Okres realizacji
do 10 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 442 800 zł – 593 785 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 34% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pięciu sztuk cystern do przewozu wody spożywczej na podwoziu przyczepy dwuosiowej

Zamawiający Gmina Miasto Szczecin (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pięciu sztuk cystern do przewozu wody spożywczej na podwoziu przyczepy dwuosiowej”, wybierając ofertę wykonawcy PRO-WAM Sp. z o.o. Wartość umowy: 593 785 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto SzczecinSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 7 listopada 2025
Wartość umowy
593 785 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRO-WAM Sp. z o.o. (Koszalin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 593 785,00 zł (umowę zawarto 5 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 442 800,00 zł do 593 785,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail