Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 389 591 zł
Umowa zawarta
27 października 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 389 591 zł – 2 214 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego w budynku administracyjnym Urzędu Gminy w Stubnie

Zamawiający Gmina Stubno (Stubno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego w budynku administracyjnym Urzędu…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługowy Zakład Murarski i Malarski Zbigniew Antosyk. Wartość umowy: 1 389 591 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina StubnoStubno, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 7 listopada 2025
Wartość umowy
1 389 591 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługowy Zakład Murarski i Malarski Zbigniew Antosyk (Buszkowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 389 591,23 zł (umowę zawarto 27 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 389 591,23 zł do 2 214 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stubno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900335

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stubno

1.5.2.)Miejscowość

Stubno

1.5.3.)Kod pocztowy

37-723

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@stubno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.stubno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16fdd7ba-fa6e-41fd-82d9-93cc56bd2e46

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego w budynku administracyjnym Urzędu Gminy w Stubnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-16fdd7ba-fa6e-41fd-82d9-93cc56bd2e46

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00521309

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00040411/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego w budynku administracyjnym Urzędu Gminy w Stubnie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00422815

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.271.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Z uwagi na zły stan techniczny pokrycia dachu na budynku administracyjnym Urzędu Gminy w Stubnie, zlokalizowanym na działkach nr 1286/2, nr 1287, 2027/4 obręb ew. Stubno, planowana jest przebudowa dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego. W ramach zamówienia planuje się wykonanie robót rozbiórkowych stropu nad piętrem, montaż elementów żelbetowych szybu windowego i wykonanie nadszybia, demontaż istniejącego pokrycia dachowego, wykonanie trzonów kominowych i ścian szczytowych, docieplenie stropu nad piętrem, wykonanie konstrukcji drewnianej dachu wraz z montażem nowego pokrycia, wykonanie zadaszenia nad dwoma wejściami do budynku, a także wykonanie instalacji odgromowej oraz instalacji oddymiania klatki schodowej.

Szczegółowy zakres robót został przedstawiony w dokumentacji technicznej, przedmiarze robót oraz STWiORB, stanowiących załącznik do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1389591,23 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2214000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1389591,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługowy Zakład Murarski i Malarski Zbigniew Antosyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7920001817

7.3.4)Miejscowość

Buszkowice

7.3.5)Kod pocztowy

37-710

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Roboty budowlane - Antoni Bar Zakład Usługowy Remontowo-Budowlany

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1389591,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stubno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stubno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 389 591 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługowy Zakład Murarski i Malarski Zbigniew Antosyk (Buszkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.