Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
13 011 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przebudowa hali sportowej przy Zespole Szkół we Wleniu z przebudową i remontem części istniejącego budynku szkoły
    Wartość umowy
    3 900 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Rozbudowa Zespołu Szkół we Wleniu wraz z zagospodarowaniem terenu
    Wartość umowy
    9 111 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wleniu

Zamawiający Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej (Wleń, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i rozbudowa Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wleniu”, wybierając ofertę wykonawcy PRE-FABRYKAT Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 13 011 000 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
13 011 000 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 września 2025

    Termin ofert: 6 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PRE-FABRYKAT Sp. z o.o. za łącznie 13 011 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail