Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
146 247 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej· Lublin
    Wartość umowy
    38 376 zł
    5 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego 1. Zakup serwera 2 szt. 2. Zakup UPS 2 szt. 3. Zakup przełącznika sieciowego TYP A 1 szt. 4. Zakup przełącznika sieciowego TYP B 4 szt. 5. Zakup routera 2 szt. 6. Zakup access point 4 szt. Sz
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    JT-SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Szczecin
    Wartość umowy
    107 871 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu realizacji zadania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozwój cyberbezpieczeństwa w Gminie Kłoczew

Zamawiający Gmina Kłoczew (Kłoczew, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Rozwój cyberbezpieczeństwa w Gminie Kłoczew”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 146 247 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina KłoczewKłoczew, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 5 listopada 2025
Łączna wartość umów
146 247 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej (część 1); JT-SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 146 247,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KŁOCZEW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582240

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Długa 67

1.5.2.)Miejscowość

Kłoczew

1.5.3.)Kod pocztowy

08-550

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kloczew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kloczew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a321c445-e0ff-48d6-894b-13fd3fec7740

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozwój cyberbezpieczeństwa w Gminie Kłoczew

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a321c445-e0ff-48d6-894b-13fd3fec7740

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00518087

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00012074/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Cyberbezpieczny Samorząd 0 Rozwój cyberbezpieczeństwa w Gminie Kłoczew

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu
2.Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach Cyberbezpieczny Samorząd - Centrum Projektów Polska Cyfrowa (dalej

CPPC) w ramach Fundusze Europejskie Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część nr 1 – Przeprowadzenie audytu KRI oraz aktualizacja i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wraz z przeprowadzeniem szkoleń.
1. Zakup usług aktualizacji i wdrożenia SZBI 1 szt.
2. Zakup usług przeprowadzenia audytu zgodności KRI 1 szt.
3. Zakup usług szkolenia pracowników z cyberbezpieczeństwa 23 osoby

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79212000-3 - Usługi audytu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.)Wartość części

48068,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego
1. Zakup serwera 2 szt.
2. Zakup UPS 2 szt.
3. Zakup przełącznika sieciowego TYP A 1 szt.
4. Zakup przełącznika sieciowego TYP B 4 szt.
5. Zakup routera 2 szt.
6. Zakup access point 4 szt.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

4.5.5.)Wartość części

410000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Dostawa oprogramowania informatycznego.
1. Zakup oprogramowania do agregacji logów 1 szt.
2. Rozbudowa oprogramowania antywirusowego o funkcje XDR, szyfrowania danych, zarządzanie podatnościami 1 szt.
3. Zakup oprogramowania do zarządzania bezpieczeństwem IT (DLP, monitoring zasobów, zarządzanie dostępem) 1 szt.
4. Zakup usług konfiguracji bezpiecznego środowiska informatycznego 1 szt.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

105000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38376,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53718,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38376,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430248589

7.3.3)Ulica

Diamentowa 2

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-447

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38376,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

oferta przekracza możliwości finansowe zamawiającego

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

107871,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

107871,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

107871,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JT-SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 526608958

7.3.3)Ulica

ul. Władysława Łokietka 27

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-255

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

107871,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kłoczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kłoczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 146 247 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79212000-3 (Usługi audytu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.