Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
208 656 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
do 31 marca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 208 656 zł – 440 294 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026”, wybierając ofertę wykonawcy P.W. TECH-BUD Krzysztof Szlaski. Wartość umowy: 208 656 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
208 656 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 września 2025

    Termin ofert: 9 października 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 listopada 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.W. TECH-BUD Krzysztof Szlaski (Targonie 23, 06-461 Regimin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 208 656,00 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 208 656,00 zł do 440 294,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail