Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
72 497 zł
Umowa zawarta
5 listopada 2025
Okres realizacji
do 12 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 72 497 zł – 103 846 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania20%Gwarancja na wykonane roboty20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m Haczów.

Zamawiający Gmina Haczów (Haczów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m Haczów”, wybierając ofertę wykonawcy Drogbud Golcowa sp. z o.o. Wartość umowy: 72 497 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina HaczówHaczów, Podkarpackie (powiat Brzozowski →)opublikowano 5 listopada 2025
Wartość umowy
72 497 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 października 2025

    Termin ofert: 16 października 2025 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 listopada 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Drogbud Golcowa sp. z o.o. (Golcowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 72 497,28 zł (umowę zawarto 5 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 72 497,28 zł do 103 845,83 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Haczów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440206

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Haczów nr 573

1.5.2.)Miejscowość

Haczów

1.5.3.)Kod pocztowy

36-213

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134391002

1.5.8.)Numer faksu

134391696

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@haczow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.haczow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://haczow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m Haczów.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fecc0edb-e05c-4ebe-8ad9-bf9a6acaab92

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00515967

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00037121/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa chodników przy drogach gminnych w miejscowosciach Buków i Haczów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00451475

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IIG.271.2.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

60167,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m Haczów”. Droga gminna publiczna nr 115728R klasy technicznej D od km 0+003, 95 do km 0+015,00, działka nr ewid.572 położona w Haczowie . Celem planowanej operacji jest poprawa bezpieczeństwa jakości życia mieszkańców oraz stanu infrastruktury drogowej na terenie miejscowości Haczów
Charakterystyka robót.
- roboty pomiarowe – 0,012 km
- ciecie mechaniczne nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych warstwa ścieralna – 38 m
- frezowanie nawierzchni z masy mineralno – bitumicznej warstwa ścieralna gr 4 cm - 192 m2
- cięcie mechaniczne nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych warstwa wiążąca – 38 m
- frezowanie nawierzchni z masy mineralno – bitumicznej warstwa wiążąca gr 4 cm - 192 m2
- rozebranie krawężników betonowych – 10,5 mb
- wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki do 1 km – 24,62 m3
-wywóz gruzu samochodami samowyładowczymi dodatek za każdy następny 1 km : 24,62 m3
-ławy pod krawężniki 2,52 m3
- krawężniki betonowe- 28 mb
- wyspa z kostki brukowej betonowej gr 8 cm 14,50 m2
- oczyszczenie nawierzchni drogowych 350 m2
- skropienie nawierzchni asfaltem 350 m2
- nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych warstwa wiążąca gr. po zagęszczeniu 6 cm - 175 m2
- nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych warstwa ścieralna gr. po zagęszczeniu 4 cm- 175 m2
- oznakowanie poziome jezdni farba chlorokauczukową - linie na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych- 12,5 m2

Szczegółowy zakres prac znajduje się w przedmiarze robót i opisie przedmiotu zamówienia dołączonych do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72497,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

103845,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72497,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Drogbud Golcowa sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6861689756

7.3.3)Ulica

Golcowa 89

7.3.4)Miejscowość

Golcowa

7.3.5)Kod pocztowy

36-231

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72497,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
484 925 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł867 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
580 001 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
484 925 zł
Górny kwartyl
867 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Haczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Haczów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 72 497 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Drogbud Golcowa sp. z o.o. (Golcowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.