Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Remont łazienek 106,107,107A na pierwszym piętrze Mazowieckiego Oddziału Regionalnego zgodnie z projektem wykonawczym. architektonicznym
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Remont łazienek 239 i 240 na drugim piętrze Mazowieckiego Oddziału Regionalnego zgodnie z projektem wykonawczym. architektonicznym
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Remont łazienek 205 i 206,206A na drugim piętrze Mazowieckiego Oddziału Regionalnego zgodnie z projektem wykonawczym. architektonicznym
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Czas realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w Mazowieckim Oddziale Regionalnym 2025r.

Zamawiający Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie remontu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w Mazowieckim Oddziale Regionalnym…”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji RolnictwaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 5 listopada 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 3 części postępowania.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

1.3.)Oddział zamawiającego

Mazowiecki Oddział Regionalny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010613083

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jana Pawła II 70

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-175

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szymon.molsa@arimr.gov.pl.

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.arimr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/arimr

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Agencja płatnicza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie remontu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w Mazowieckim Oddziale Regionalnym 2025r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5294001a-e37b-49a0-90b5-d186d339e4f3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00515599

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00094647/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Wykonanie remontu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych w Mazowieckim Oddziale Regionalnym 2025r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00459352

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BOR07.2619.7.2025.DS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łazienek 106,107,107A na pierwszym piętrze Mazowieckiego Oddziału Regionalnego zgodnie z projektem wykonawczym. architektonicznym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.)Wartość części

157500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łazienek 239 i 240 na drugim piętrze Mazowieckiego Oddziału Regionalnego zgodnie z projektem wykonawczym. architektonicznym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.)Wartość części

135000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łazienek 205 i 206,206A na drugim piętrze Mazowieckiego Oddziału Regionalnego zgodnie z projektem wykonawczym. architektonicznym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.)Wartość części

158000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający na etapie badania i oceny oferty stwierdził, że oferta złożona przez Wykonawcę DAM-BUD Krzysztof Cielniak Ul. Różana 7 m 4/5 02-548 Warszawa podlega odrzuceniu z uwagi na jej niezgodność z wymaganiami określonymi w SWZ. W treści oferty Wykonawca wskazał termin realizacji zamówienia wynoszący 8 tygodni, podczas gdy zgodnie z wymaganiami zawartymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), maksymalny dopuszczalny termin realizacji wynosił 5 tygodni. Termin realizacji stanowił jednocześnie kryterium oceny ofert, co oznacza, że jego zmiana wpływałaby na ocenę punktową oferty. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, Zamawiający zobowiązany jest odrzucić ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Ponadto, nie ma możliwości poprawienia tej niezgodności, ponieważ zmiana zadeklarowanego terminu realizacji stanowiłaby istotną zmianę treści oferty, wpływającą na jej ocenę, jak również poprawa taka naruszałaby zasadę równego traktowania wykonawców.
Uwzględniając powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie zadania nr 1 na mocy art. 255 pkt 2 ustawy Pzp. Powodem unieważnienia jest brak możliwości wyboru przez Zamawiającego oferty najkorzystniejszej, ponieważ wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Powodem unieważnienia przedmiotowego postępowania w zakresie ww. zadań jest brak ofert niepodlegających odrzuceniu, a tym samym obiektywny brak możliwości wyboru przez Zamawiającego oferty najkorzystniejszej. Wobec powyższego Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 1 uPzp, unieważnia postępowanie w zakresie zadania nr 2 gdyż nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Powodem unieważnienia przedmiotowego postępowania w zakresie ww. zadań jest brak ofert niepodlegających odrzuceniu, a tym samym obiektywny brak możliwości wyboru przez Zamawiającego oferty najkorzystniejszej. Wobec powyższego Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 1 uPzp, unieważnia postępowanie w zakresie zadania nr 3, gdyż nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 534 zł2 849 742 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 550 207 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
299 534 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 849 742 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.