Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
165 066 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2025
Okres realizacji
do 20 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji20%Czas rozkładania10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa namiotu ratunkowego z wyposażeniem dla Gminy Sułoszowa

Zamawiający Gmina Sułoszowa (Sułoszowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa namiotu ratunkowego z wyposażeniem dla Gminy Sułoszowa”, wybierając ofertę wykonawcy REKORD RESCUE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 165 066 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SułoszowaSułoszowa, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 4 listopada 2025
Wartość umowy
165 066 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REKORD RESCUE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 165 066,00 zł (umowę zawarto 4 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SUŁOSZOWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowska 139

1.5.2.)Miejscowość

Sułoszowa

1.5.3.)Kod pocztowy

32-045

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@suloszowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.suloszowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f94ca88-9936-4af1-91ce-98cd6679014b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa namiotu ratunkowego z wyposażeniem dla Gminy Sułoszowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f94ca88-9936-4af1-91ce-98cd6679014b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00515265

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00467241

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GK.271.28.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego namiotu ratunkowego z wyposażeniem dla Gminy Sułoszowa na potrzeby OLiOC.
Do obowiązków Wykonawcy należy:
a) dostawa, rozładunek, ustawienie urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego;
b) przekazanie Zamawiającemu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących bezpiecznej eksploatacji namiotu i przyczepy,
c) uruchomienie i sprawdzenie poprawności pracy, przekazanie całej dokumentacji dotyczącej przedmiotu umowy;
d) przekazanie kompletu dokumentów umożliwiających rejestrację przyczepy;
e) przeprowadzenie szkolenia osób wyznaczonych do obsługi.
f) Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Specyfikacja techniczna zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

39522530-1 - Namioty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34223300-9 - Przyczepy

39522520-8 - Łóżka polowe

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

165066,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

165066,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

165066,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REKORD RESCUE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

384743396

7.3.3)Ulica

wyb. Juliusza Słowackiego 9

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-406

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

165066,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39522530-1Namioty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 490 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 200 zł476 059 zł
Rozstęp międzykwartylowy
324 859 zł
Źródło próbki
CPV 39522530· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
151 200 zł
Mediana
268 490 zł
Górny kwartyl
476 059 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sułoszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sułoszowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 165 066 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39522530-1 (Namioty). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REKORD RESCUE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.