AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - namioty 1 osobowe

Zamawiający 3 Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - namioty 1 osobowe”. Termin składania ofert upływa 16 września 2026, 08:00. Wadium: 13 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 3 Regionalna Baza Logistyczna w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 268 490 zł
Wadium
13 000 zł
Termin składania ofert
16 września 2026, 08:00
10d 22h
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 16 września 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 16 września 2026 roku o godzinie 08:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - namioty 1 osobowe.

  • 4

    RyzykoWadium: 13 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,2 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 18% miało jedną ofertę.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 22 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 7 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 6 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 121390415

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Montelupich 3

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-901

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

261137568

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

e.parfieniuk@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://3rblog.wp.mil.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - namioty 1 osobowe

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-78a19c6b-0ae3-442b-a987-f5207c96cf7a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422140

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00096932/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.29 Namiot 1-osobowy

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1368554

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1368554

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne
sporządzania i przekazywania korespondencji elektronicznej (w tym przekazywania ofert) za pośrednictwem wskazanego w pkt. 1
środka komunikacji elektronicznej zostały opisane w „Ogólnych Warunkach Świadczonych Usług dla Wykonawców (OWŚUW)
platformazakupowa.pl” (zwanych dalej Regulaminem), oraz w Instrukcjach dla Wykonawców, które znajdują się na stronie
internetowej platformy (platformazakupowa.pl) kolejno w zakładkach „Regulamin" oraz „Instrukcje”

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Wszelkie informacje dotyczące RODO zostały określone w dokumentach zamówienia

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Wszelkie informacje dotyczące RODO zostały określone w dokumentach zamówienia

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

141/2026/D

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - namioty 1 osobowe w ilości 250 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – WTU 96/DKWS)

4.2.6.)Główny kod CPV

39522530-1 - Namioty

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia
określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. W ramach opcji zamawiający może
wymagać dodatkowo dostawy do 25 szt. namiotów 1 osobowych

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Sposób oceny ofert został szczegółowo określony w dokumentach zamówienia tj. SWZ rozdział XVII

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Odpis lub informacja z
Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4
ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru
lub ewidencji

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

W celu potwierdzenia że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego wymagane jest złożenie przez Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia, wraz z ofertą, niżej wymienionych przedmiotowych środków dowodowych:
• oświadczenie o zgodności parametrów oferowanego wyrobu z zapisami zawartymi w WTU 96/DKWS oraz dokumentach wystawionych przez producenta/importera lub oferenta o parametrach materiałów zasadniczych;
• aktualne Świadectwo Jakości lub Certyfikat Gwarancji Jakości;
• w celu oceny zgodności przedmiotu oferty z wymaganiami określonymi
w Wymaganiach Techniczno – Użytkowych 96/DKWS wraz z ofertą należy przedstawić wzór jednego namiotu 1- osobowego;
• wymagane jest złożenie przez Wykonawcę oświadczenia dotyczącego kraju pochodzenia oferowanego produktu (zgodnie z definicją pochodzenia towarów zawartą w art. 60 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 952/2013 z dnia 9 października 2013 r. ustanawiającego unijny kodeks celny (Dz.U.UE.L.2013.269.1 z późn. zm.)

Żądane przedmiotowe środki dowodowe każdy Wykonawca ubiegający się o zamówienie składa wraz z ofertą.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości 13.000,00 zł. Szczegółowe informacje dotyczące wadium określono w dokumentach zamówienia (Rozdział XI SWZ)

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Szczegółowe wymagania dotyczące wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały określone w
dokumentach zamówienia (SWZ)

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia, zostały określone w dokumentach zamówienia tj.
Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 5 do SWZ)

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-16 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1368554

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-16 08:15

8.4.)Termin związania ofertą

45 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia podstawowego w terminie 70 dni od daty zawarcia Umowy lub do dnia 30.11.2026 r.
    w zależności od tego, który z terminów upłynie wcześniej.
  2. 2.
    W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania zamówienia objętego prawem opcji w terminie 60 dni od daty poinformowania Wykonawcy przez Zamawiającego o uruchomieniu prawa opcji lub do dnia 30.11.2026 r. – w zależności od tego który z terminów upłynie wcześniej.

    Miejsce realizacji zamówienia:
    Skład Materiałowy Jawidz, 21-077 Spiczyn.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39522530-1Namioty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 490 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 200 zł476 059 zł
Rozstęp międzykwartylowy
324 859 zł
Źródło próbki
CPV 39522530· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
151 200 zł
Mediana
268 490 zł
Górny kwartyl
476 059 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 16.09.2026, 08:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
3 Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Tak. Wadium określono na 13 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39522530-1 (Namioty). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.