Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PROVOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA· Przeginiamikrofirma
Wartość umowy
329 149 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu boisk sportowych na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej

Zamawiający Gmina Sułoszowa (Sułoszowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu boisk sportowych na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej”, wybierając ofertę wykonawcy PROVOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Wartość umowy: 329 149 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SułoszowaSułoszowa, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
329 149 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROVOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Przeginia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 329 149,11 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail