Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
815 246 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    490 038 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 22 Część zamówienia: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w 2026 roku: 1) Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany
    Wartość umowy
    325 207 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość instalacji komunalnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulęczyno w 2026 roku

Zamawiający Gmina Sulęczyno (Sulęczyno, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulęczyno w 2026 roku”, wybierając ofertę wykonawcy ELWOZ ECO Sp. z o. o. Łączna wartość umów: 815 246 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SulęczynoSulęczyno, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 4 listopada 2025
Łączna wartość umów
815 246 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 października 2025

    Termin ofert: 21 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ELWOZ ECO Sp. z o. o. za łącznie 815 245,62 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail