Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

wyznaczonym terminie tj. 29 października 2025 roku, wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę DMSOFTWARE DAWID MALLY, Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. W związku z odrzuceniem jedynej oferty złożonej w postępowaniu, Zamawiający nie może dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty, co stanowi przesłankę do unieważnienia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp. Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuc

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modyfikacja funkcjonalności i rozwój portalu internetowego „Baza wiedzy w zakresie nierówności w zdrowiu”.

Zamawiający Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Pzh - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Modyfikacja funkcjonalności i rozwój portalu internetowego Baza wiedzy w zakresie…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: wyznaczonym terminie tj. 29 października 2025 roku, wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę DMSOFTWARE DAWID MALLY, Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. W związku z odrzuceniem… Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288461

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Chocimska 24

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-791

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@pzh.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.pzh.gov.pl/public/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modyfikacja funkcjonalności i rozwój portalu internetowego „Baza wiedzy w zakresie nierówności w zdrowiu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3982159c-42af-49bd-8fe2-a5603d92c861

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00511477

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00486170

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D.DZP.260.1105.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modyfikacja funkcjonalności i rozwój portalu internetowego „Baza wiedzy w zakresie nierówności w zdrowiu”.

4.5.3.)Główny kod CPV

72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wyznaczonym terminie tj. 29 października 2025 roku, wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę DMSOFTWARE DAWID MALLY, Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. W związku z odrzuceniem jedynej oferty złożonej w postępowaniu, Zamawiający nie może dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty, co stanowi przesłankę do unieważnienia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp. Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu”.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72413000-8Usługi w zakresie projektowania str…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Pzh - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72413000-8 (Usługi w zakresie projektowania stron WWW). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.