Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start”

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach (Pabianice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start””. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PABIANICACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472212819

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. gen. Romualda Traugutta 6A

1.4.2.)Miejscowość

Pabianice

1.4.3.)Kod pocztowy

95-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.4.7.)Numer telefonu

422156660

1.4.8.)Numer faksu

422156660 wew. 0

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcpr-pabianice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pcpr-pabianice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c2147e91-6863-45bd-a167-a163f1700004

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00511388

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00284841

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Lepszy start” realizowany w powiecie pabianickim, współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze Europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”, Działanie FELD.07.05” „Integracja i społeczeństwo obywatelskie”.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie 7-dniowego obozu wzmacniającego więzi dla łącznie 18 osób - zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki realizacji ww. usług dla wszystkich uczestników. w ramach projektu „Lepszy start” realizowanego w powiecie pabianickim, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze Europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”, Działanie FELD.07.05 „Integracja
i społeczeństwo obywatelskie”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.
3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia regulują zapisy projektu umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

63515000-2 - Usługi podróżne

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

63511000-4 - Organizacja wycieczek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-08-01 do 2025-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Magdalena Siśkiewicz NEW CHALLENGE

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562246838

4.3.3.)Ulica

Bonarka 19/6

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-415

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

71802 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00511357/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

71802 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55240000-4Usługi w zakresie ośrodków i domów…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pabianice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55240000-4 (Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.