Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
71 802 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2025
Okres realizacji
od 1 sierpnia 2025 do 31 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 30 289 zł – 71 802 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 137% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji wyjazdu/obozu20%Klauzula społeczna20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start”

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach (Pabianice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start””, wybierając ofertę wykonawcy Magdalena Siśkiewicz NEW CHALLENGE. Wartość umowy: 71 802 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
71 802 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Magdalena Siśkiewicz NEW CHALLENGE (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 71 802,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 30 289,00 zł do 71 802,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 sierpnia 2025 r. do 31 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PABIANICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472212819

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. Romualda Traugutta 6A

1.5.2.)Miejscowość

Pabianice

1.5.3.)Kod pocztowy

95-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.7.)Numer telefonu

422156660

1.5.8.)Numer faksu

422156660 wew. 0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcpr-pabianice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pcpr-pabianice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2147e91-6863-45bd-a167-a163f1700004

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c2147e91-6863-45bd-a167-a163f1700004

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00511357

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00022784/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Lepszy start” realizowany w powiecie pabianickim, współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze Europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”, Działanie FELD.07.05” „Integracja i społeczeństwo obywatelskie”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00284841

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/LS/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

54065,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie 7-dniowego obozu wzmacniającego więzi dla łącznie 18 osób - zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki realizacji ww. usług dla wszystkich uczestników. w ramach projektu „Lepszy start” realizowanego w powiecie pabianickim, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze Europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”, Działanie FELD.07.05 „Integracja
i społeczeństwo obywatelskie”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.
3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia regulują zapisy projektu umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

63515000-2 - Usługi podróżne

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

63511000-4 - Organizacja wycieczek

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30289 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

71802 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71802 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Siśkiewicz NEW CHALLENGE

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562246838

7.3.3)Ulica

Bonarka 19/6

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-415

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71802 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-08-01 do 2025-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55240000-4Usługi w zakresie ośrodków i domów…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pabianice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 71 802 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55240000-4 (Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Magdalena Siśkiewicz NEW CHALLENGE (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.