Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu „Lepszy start''
Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach (Pabianice, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zorganizowanie 7-dniowego obozu dla łącznie 18 osób w ramach projektu Lepszy start''”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
24 sierpnia 2026
Termin ofert: 3 września 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
24 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PABIANICACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 472212819 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. gen. Romualda Traugutta 6A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pabianice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 95-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL712 - Łódzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 422156660 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 422156660 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@pcpr-pabianice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | pcpr-pabianice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00404825 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-24 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00404822 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.8. | Sposób oceny ofert Przed zmianą | W niniejszym postępowaniu, przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert: 5. 1) Kryterium „oferowana cena” – wskaźnik C, ranga – 60%, max 60 pkt Wskaźnik C obliczany jest wg wzoru: C = (Cm / Cb) x 100 pkt x 60% gdzie: C – ilość punktów przyznanych danej ofercie w kryterium „oferowana cena” Cm – najniższa cena ofertowa brutto spośród wszystkich ocenianych ofert Cb – cena ofertowa brutto badanej oferty 2) Kryterium „termin realizacji obozu” – wskaźnik D, ranga – 20%, max 20 pkt Ocena kryterium D będzie dokonywana na podstawie zadeklarowanego przez Wykonawcę w formularzu ofertowym terminu realizacji wyjazdu/obozu. Punkty w badanej ofercie zostaną przyznane według następującego algorytmu: a) w okresie pomiędzy 01.09.2025 r. a 14.09.2025 r., uzyska – 20 pkt, b) okresie pomiędzy 15.08.2025 r. a 31.08.2025 r., uzyska – 10 pkt, c) w okresie pomiędzy 15.09.2025 r. a 28.09.2025 r., uzyska – 5 pkt. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu ofertowym oferowany przez siebie termin wykonania zamówienia. W przypadku niewskazania żadnego z terminów lub wskazania więcej niż jednego terminu – Wykonawca uzyska 0 pkt w przedmiotowym kryterium. 3) Klauzula społeczna – wskaźnik S, ranga – 20%, max 20 pkt Ocena kryterium S będzie dokonywana na podstawie deklaracji złożonej przez Wykonawcę w formularzu ofertowym dotyczącej zatrudnienia co najmniej jednej osoby do wykonania przedmiotowego zamówienia z niepełnosprawnością, bezrobotnej lub osoby, o której mowa w przepisach o zatrudnieniu socjalnym. Punkty w badanej ofercie zostaną przyznane według następującego algorytmu: a) Wykonawca deklarujący zatrudnienie co najmniej jednej osoby do wykonania przedmiotowego zamówienia z niepełnosprawnością, bezrobotnej lub osoby, o której mowa w przepisach o zatrudnieniu socjalnym – 20 pkt, b) Wykonawca niedeklarujący zatrudnienia co najmniej jednej osoby do wykonania przedmiotowego zamówienia z niepełnosprawnością, bezrobotnej lub osoby, o której mowa w przepisach o zatrudnieniu socjalnym – 0 pkt. 5. Końcowa ocena oferty to suma punktów uzyskanych za poszczególne kryteria wg wzoru: Loferty = C + D + S gdzie: Loferty – liczba punktów uzyskanych przez badaną ofertę, C – liczba punktów uzyskanych w kryterium „oferowana cena”, D – liczba punktów uzyskanych w kryterium „termin realizacji wyjazdu/obozu”, S – liczba punktów uzyskanych w kryterium „klauzula społeczna”. Po zmianie: W niniejszym postępowaniu, przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert: 5. 1) Kryterium „oferowana cena” – wskaźnik C, ranga – 60%, max 60 pkt Wskaźnik C obliczany jest wg wzoru: C = (Cm / Cb) x 100 pkt x 60% gdzie: C – ilość punktów przyznanych danej ofercie w kryterium „oferowana cena” Cm – najniższa cena ofertowa brutto spośród wszystkich ocenianych ofert Cb – cena ofertowa brutto badanej oferty 2) Kryterium „termin realizacji obozu” – wskaźnik D, ranga – 20%, max 20 pkt Ocena kryterium D będzie dokonywana na podstawie zadeklarowanego przez Wykonawcę w formularzu ofertowym terminu realizacji wyjazdu/obozu. Punkty w badanej ofercie zostaną przyznane według następującego algorytmu: a) w okresie pomiędzy 14.09.2026 r. a 20.09.2026 r., uzyska-20 pkt, b) w okresie pomiędzy 21.09.2026 r. a 27.09.2026 r., uzyska-10 pkt. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu ofertowym oferowany przez siebie termin wykonania zamówienia. W przypadku niewskazania żadnego z terminów lub wskazania więcej niż jednego terminu – Wykonawca uzyska 0 pkt w przedmiotowym kryterium. 3) Klauzula społeczna – wskaźnik S, ranga – 20%, max 20 pkt Ocena kryterium S będzie dokonywana na podstawie deklaracji złożonej przez Wykonawcę w formularzu ofertowym dotyczącej zatrudnienia co najmniej jednej osoby do wykonania przedmiotowego zamówienia z niepełnosprawnością, bezrobotnej lub osoby, o której mowa w przepisach o zatrudnieniu socjalnym. Punkty w badanej ofercie zostaną przyznane według następującego algorytmu: a) Wykonawca deklarujący zatrudnienie co najmniej jednej osoby do wykonania przedmiotowego zamówienia z niepełnosprawnością, bezrobotnej lub osoby, o której mowa w przepisach o zatrudnieniu socjalnym – 20 pkt, b) Wykonawca niedeklarujący zatrudnienia co najmniej jednej osoby do wykonania przedmiotowego zamówienia z niepełnosprawnością, bezrobotnej lub osoby, o której mowa w przepisach o zatrudnieniu socjalnym – 0 pkt. 5. Końcowa ocena oferty to suma punktów uzyskanych za poszczególne kryteria wg wzoru: Loferty = C + D + S gdzie: Loferty – liczba punktów uzyskanych przez badaną ofertę, C – liczba punktów uzyskanych w kryterium „oferowana cena”, D – liczba punktów uzyskanych w kryterium „termin realizacji wyjazdu/obozu”, S – liczba punktów uzyskanych w kryterium „klauzula społeczna”. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.