Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
184 488 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Koordynator techniczny projektu wraz z pełnieniem funkcji inspektora nadzoru na zadaniu pn. Budowa magazynów energii na terenie Gminy Bieliny
    Wartość umowy
    38 462 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Koordynator techniczny projektu wraz z pełnieniem funkcji inspektora nadzoru na zadaniu pn. Budowa magazynów energii na terenie Gminy Górno
    Wartość umowy
    45 633 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Koordynator techniczny projektu wraz z pełnieniem funkcji inspektora nadzoru na zadaniu pn. Budowa magazynów energii na terenie Gminy Łączna i Masłów
    Wartość umowy
    56 715 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Koordynator techniczny projektu wraz z pełnieniem funkcji inspektora nadzoru na zadaniu Budowa magazynów energii na terenie Gminy Pawłów i Waśniów
    Wartość umowy
    43 677 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Inspektora nadzoru branży instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń ele20%Doświadczenie audytora20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Koordynator techniczny projektu wraz z pełnieniem funkcji inspektora nadzoru” na zadaniu – Magazyny energii = lepsze wykorzystanie energii w gminach Związku Gmin Gór Świętokrzyskich

Zamawiający Związek Gmin Gór Świętokrzyskich (Bieliny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Koordynator techniczny projektu wraz z pełnieniem funkcji inspektora nadzoru” na zadaniu…”, wybierając ofertę wykonawcy AdMat-Eko Martyna Piecuch. Łączna wartość umów: 184 488 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Związek Gmin Gór ŚwiętokrzyskichBieliny, Świętokrzyskieopublikowano 3 listopada 2025
Łączna wartość umów
184 488 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 września 2025

    Termin ofert: 12 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma AdMat-Eko Martyna Piecuch za łącznie 184 487,70 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail