Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
307 500 zł
Umowa zawarta
20 października 2025
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 307 500 zł – 862 279 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja boisk sportowych przy ZPPO w Starej Kornicy

Zamawiający Gmina Stara Kornica (Stara Kornica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja boisk sportowych przy ZPPO w Starej Kornicy”, wybierając ofertę wykonawcy ACTIVA 2.0 sp. z o.o. Wartość umowy: 307 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Stara KornicaStara Kornica, Mazowieckieopublikowano 31 października 2025
Wartość umowy
307 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ACTIVA 2.0 sp. z o.o. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 307 500,00 zł (umowę zawarto 20 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 307 500,00 zł do 862 279,20 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

  • 5

    KryteriaJedyne kryterium oceny ofert, które zostało podane w ogłoszeniu, to cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STARA KORNICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237724

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

191

1.5.2.)Miejscowość

Stara Kornica

1.5.3.)Kod pocztowy

08-205

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kornica.org

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kornica.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2a3946e-1bf8-4da9-bd86-5d75651794f9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja boisk sportowych przy ZPPO w Starej Kornicy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e2a3946e-1bf8-4da9-bd86-5d75651794f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509579

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00010726/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Modernizacja boisk sportowych przy ZPPO w Starej Kornicy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00405357

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BUZ.271.13.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest remont zespołu boisk wielofunkcyjnych przy Zespole Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy, polegający na wykonaniu retopingu istniejących nawierzchni poliuretanowych.
Inwestycję zlokalizowana jest w miejscowości Stara Kornica, na działkach nr ew. 43/4, 44/1, 45/3, 46/1.
Boisko wielofunkcyjne o wymiarach 45,0 m x 28,0 m
Boisko do siatkówki o wymiarach 22,0 m x 12,0 m
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

307500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

862279,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

307500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ACTIVA 2.0 sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252354066

7.3.3)Ulica

Narutowicza

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-130

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

307500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45236119-7Naprawa boisk sportowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stara Kornica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stara Kornica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 307 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ACTIVA 2.0 sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.