Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Podstawą do decyzji o unieważnieniu postępowania jest brak wystarczających środków na sfinansowane zamówienia w stosunku do złożonych ofert. Zgodnie z art. 222 ust. 4 PZP Zamawiający przeznaczył kwotę 137 750, 00zł, najniższa cena spośród złożonych w dniu 23.10.2025 r. ofert wynosi 246 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do poziomu zaoferowanej ceny dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania. Uzasadnienie prawne unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z na

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
4 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa garażu dla potrzeb OSP Radzymin

Zamawiający Gmina Naruszewo (Naruszewo, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Budowa garażu dla potrzeb OSP Radzymin”. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina NaruszewoNaruszewo, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 31 października 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Podstawą do decyzji o unieważnieniu postępowania jest brak wystarczających środków na sfinansowane zamówienia w stosunku do złożonych ofert. Zgodnie z art. 222 ust. 4 PZP Zamawiający przeznaczył kwotę 137 750, 00zł, najniższa cena spośród złożonych w dniu… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail