Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
262 264 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    91 855 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wyposażenie obiektów sportowych
    Wartość umowy
    32 400 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sprzęt narciarski
    Wartość umowy
    40 739 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Sprzęt pływający
    Wartość umowy
    30 600 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    19 576 zł
    5 ofert
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    41 215 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Ubiory sportowe - Służba Mundurowa
    Wartość umowy
    5879 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
25 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO

Zamawiający Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem (Kościelisko, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 262 264 zł. Złożono 25 ofert.

Łączna wartość umów
262 264 zł
Liczba ofert
25 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BIEGOSFERA SP. Z O.O. (część 1); SPORTX SP. Z O.O. (części 2, 3, 4, 6, 7); TATERNICKI.PL ANNA KRAWCZYK-WOJCIECHOWSKA (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 262 263,98 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 25 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490028289

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strzelców Podhalańskich 4

1.5.2.)Miejscowość

Kościelisko

1.5.3.)Kod pocztowy

34-511

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

woszkzakopane.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.woszkzakopane.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/woszkzakopane

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


SKARB PAŃSTWA - JEDNOSTKA WOJSKOWA

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e2478d07-80bc-4e71-a210-95e5f81ff6d9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509414

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00227904/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa odzieży sportowej i sprzętu sportowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00233028

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP-WOSzK-ZP.2612.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – Ubiory sportowe

4.5.3.)Główny kod CPV

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18800000-7 - Obuwie

4.5.5.)Wartość części

90900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Wyposażenie obiektów sportowych

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

31800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 – Sprzęt narciarski

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

40000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 – Sprzęt pływający

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

29700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 – Sprzęt wspinaczkowy

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

23800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 – Sprzęt SERE

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

47620 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 – Ubiory sportowe - Służba Mundurowa

4.5.3.)Główny kod CPV

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18800000-7 - Obuwie

4.5.5.)Wartość części

6030 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91854,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108396,57 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91854,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIEGOSFERA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9571027149

7.3.3)Ulica

ul. Okrężna 8

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91854,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45642,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPORTX SP. Z O.O. ,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7422288464

7.3.4)Miejscowość

Baranowo 10

7.3.5)Kod pocztowy

11-730

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40739,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68448,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40739,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPORTX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7422288464

7.3.4)Miejscowość

Baranowo 10

7.3.5)Kod pocztowy

11-730

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40739,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29921,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33718,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPORTX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7422288464

7.3.4)Miejscowość

Baranowo 10

7.3.5)Kod pocztowy

11-730

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19576,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28345,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19576,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TATERNICKI.PL ANNA KRAWCZYK-WOJCIECHOWSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9491632227

7.3.3)Ulica

al. Wolności 4

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-217

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19576,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41215,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48634,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41215,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPORTX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7422288464

7.3.4)Miejscowość

Baranowo 10

7.3.5)Kod pocztowy

11-730

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41215,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5879,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7704,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5879,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPORTX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7422288464

7.3.4)Miejscowość

Baranowo 10

7.3.5)Kod pocztowy

11-730

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5879,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kościelisko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 262 264 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18400000-3 (Odzież specjalna i dodatki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BIEGOSFERA SP. Z O.O. (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.