Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
444 748 zł
Umowa zawarta
23 października 2025
Okres realizacji
do 4 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja boiska sportowego LKS w Jodłowniku

Zamawiający Gmina Jodłownik (Jodłownik, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja boiska sportowego LKS w Jodłowniku”, wybierając ofertę wykonawcy Marian Sułkowski STAM-BUD Zakład Ogólnobudowlany. Wartość umowy: 444 748 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina JodłownikJodłownik, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 31 października 2025
Wartość umowy
444 748 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marian Sułkowski STAM-BUD Zakład Ogólnobudowlany (Limanowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 444 748,39 zł (umowę zawarto 23 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 4 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail