Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
REMONDIS Medison Sp. z o.o. (REMONDIS Medison Sp. z o.o.)· Dąbrowa Górniczaśrednia firma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o.o

Wartość umowy
692 408 zł
Umowa zawarta
29 października 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku (Leżajsk, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych”, wybierając ofertę wykonawcy REMONDIS Medison Sp. z o.o. (REMONDIS Medison Sp. z o.o.). Wartość umowy: 692 408 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
692 408 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: REMONDIS Medison Sp. z o.o. (REMONDIS Medison Sp. z o.o.) (Dąbrowa Górnicza), wspólnie z: REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 692 407,87 zł (umowę zawarto 29 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W LEŻAJSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306650

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Leśna 22

1.5.2.)Miejscowość

Leżajsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-300

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz-lezajsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.spzoz-lezajsk.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f93c7a7-16b6-42cd-8244-59e1676e4652

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3f93c7a7-16b6-42cd-8244-59e1676e4652

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00505862

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00010961/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00456949

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP. 261.1.20.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych zgodnie z opisem i wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 i 5 specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

692407,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

692407,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

692407,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
REMONDIS Medison Sp. z o.o. (REMONDIS Medison Sp. z o.o.)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273738168

7.3.3)Ulica

ul. Aleksandra Puszkina 41

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.5)Kod pocztowy

42-530

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

692407,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Obowiązywanie umowy od 25 listopada 2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90524000-6Usługi w zakresie odpadów medycznyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
871 880 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 203 zł2 817 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 616 397 zł
Źródło próbki
CPV 90524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 203 zł
Mediana
871 880 zł
Górny kwartyl
2 817 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leżajsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 692 408 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90524000-6 (Usługi w zakresie odpadów medycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REMONDIS Medison Sp. z o.o. (REMONDIS Medison Sp. z o.o.) (Dąbrowa Górnicza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.