Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
709 740 zł
Umowa zawarta
28 października 2025
Okres realizacji
do 20 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa placu sportowo - rekreacyjnego wraz z elementami infrastruktury sportowej wzdłuż Zalewu Wolbromskiego”

Zamawiający Gmina Wolbrom (Wolbrom, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placu sportowo - rekreacyjnego wraz z elementami infrastruktury sportowej wzdłuż…”, wybierając ofertę wykonawcy GB Technology Sp. z o.o. Wartość umowy: 709 740 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WolbromWolbrom, Małopolskie (powiat Olkuski →)opublikowano 30 października 2025
Wartość umowy
709 740 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GB Technology Sp. z o.o. (Szewce), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 709 740,44 zł (umowę zawarto 28 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail