Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
184 814 zł
Umowa zawarta
3 października 2025
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”

Zamawiający Gmina Młodzieszyn (Młodzieszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem w ramach projektu…”, wybierając ofertę wykonawcy NBIT JAROSŁAW JENCZMIONKA Sp. z o.o. Wartość umowy: 184 814 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MłodzieszynMłodzieszyn, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 29 października 2025
Wartość umowy
184 814 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NBIT JAROSŁAW JENCZMIONKA Sp. z o.o. (Gliwice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 184 813,90 zł (umowę zawarto 3 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail