Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
539 822 zł
Umowa zawarta
29 października 2025
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i montaż wodomierzy z odczytem radiowym na terenie gminy Koneck

Zamawiający Gmina Koneck (Koneck, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i montaż wodomierzy z odczytem radiowym na terenie gminy Koneck”, wybierając ofertę wykonawcy AQUA PARTNER SP. Z O.O. Wartość umowy: 539 822 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KoneckKoneck, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 29 października 2025
Wartość umowy
539 822 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AQUA PARTNER SP. Z O.O. (WROCŁAW), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 539 822,40 zł (umowę zawarto 29 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Koneck

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866436

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Włodzimierza Lubańskiego 11

1.5.2.)Miejscowość

Koneck

1.5.3.)Kod pocztowy

87-702

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

542722302

1.5.8.)Numer faksu

542722302 w. 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugkoneck@koneck.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.koneck.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_koneck

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i montaż wodomierzy z odczytem radiowym na terenie gminy Koneck

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f383f46c-8683-4564-b9c0-0b28e56eea8d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00503237

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00024257/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i montaż wodomierzy z odczytem radiowym na terenie gminy Koneck

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00475624

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BI.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i montaż wodomierzy z odczytem radiowym na terenie gminy Koneck.

Zakres planowanych prac:
a) Zakup i montaż wodomierzy głównych z zamontowanym i zaprogramowanym modułem radiowym u konsumentów,
b) Zakup i montaż podliczników z zamontowanym i zaprogramowanym modułem radiowym u konsumentów,
c) Zakup zestawu odczytowego wraz z oprogramowaniem – system mobilny zdalnego odczytu z jadącego samochodu wraz z podstawowym przeszkoleniem i pierwszym uruchomieniem oprogramowania. Licencja na 10 lat (bez dodatkowych kosztów).

Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć i zamontować wodomierze
jednostrumieniowe i podliczniki wyposażone w nakładki radiowe do zdalnego odczytu na terenie nieruchomości leżących na terenie Gminy Koneck (Brzeźno, Chromowola, Jeziorno, Kajetanowo, Kamieniec, Kruszynek, Kruszynek-Kolonia, Młynek, Opalanka, Ossówka, Pomiany, Romanowo, Spoczynek, Straszewo, Kolonia Straszewska, Żołnowo, Zazdromin, Zapustek, Święte, Wincentowo, Rybno i Koneck) oraz w Gęsinie – Gmina Zakrzewo (jeden budynek), Brudnowo – Gmina Waganiec (trzy budynki).

Ilość wodomierzy do wymiany i montażu:
a) Wodomierze główne u odbiorców DN 20 – 880 szt.,
b) Wodomierze główne u odbiorców DN 15 – 20 szt. + dwie redukcje wodomierzowe ¾/1 cala do każdego wodomierza
c) Wodomierze główne u odbiorców DN 25 – 6 szt.,
d) Wodomierz główny u odbiorcy DN 100 – 1 szt.,
e) Podliczniki u odbiorców DN 15 – 60 szt. + dwie redukcje wodomierzowe ¾/1 cala do każdego wodomierza
f) Wodomierz kołnierzowy SUW Koneck DN 80 – 1 sz.,
g) Wodomierz kołnierzowy SUW Święte DN 150 – 1 szt.
h) 2 urządzenia przenośne do odczytu danych z nakładek radiowych z możliwością obsługi kart SIM
i) Konfiguracja powyższych urządzeń, szkolenie 3 pracowników Zamawiającego

4.5.3.)Główny kod CPV

38421100-3 - Wodomierze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

50411100-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wodomierzy

51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

539822,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

539822,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

539822,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AQUA PARTNER SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943186790

7.3.3)Ulica

TOLKMICKA 6/2

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

54-116

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

539822,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38421100-3Wodomierze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
878 900 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
809 278 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 990 722 zł
Źródło próbki
CPV 38421100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
809 278 zł
Mediana
878 900 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Koneck prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koneck.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 539 822 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38421100-3 (Wodomierze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AQUA PARTNER SP. Z O.O. (WROCŁAW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.