Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
940 148 zł
Umowa zawarta
23 października 2025
Okres realizacji
od 1 listopada 2025 do 31 października 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowy program ochrony ubezpieczeniowej Szczecińskiego TBS oraz zasobów lokalowych i budynkowych stanowiących jego własność oraz zarządzanych nieruchomości Gminy Miasto Szczecin

Zamawiający Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowy program ochrony ubezpieczeniowej Szczecińskiego TBS oraz zasobów lokalowych i…”, wybierając ofertę wykonawcy Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „WARTA” S.A. Wartość umowy: 940 148 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
940 148 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „WARTA” S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 940 148,00 zł (umowę zawarto 23 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 listopada 2025 r. do 31 października 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail