Kompleksowa usługa organizacji i realizacji 3-dniowego krajowego wyjazdu studyjnego do woj. zachodniopomorskiego szlakiem gospodarstw demonstracyjnych [...]
Zamawiający Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Kalsk, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa usługa organizacji i realizacji 3-dniowego krajowego wyjazdu studyjnego do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 145 853 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1130, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie
16 czerwca 2025
Termin ofert: 25 czerwca 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
09 września 2025
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
28 października 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | LODR |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001059001 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 91 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kalsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 66-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL432 - Zielonogórski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 68 385 2091 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@lodr.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.lodr.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-35681229-9565-4ee1-8356-2104d81e37e3 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00501378 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00280995 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Operacja dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kompleksowa usługa organizacji i realizacji 3-dniowego krajowego wyjazdu studyjnego do woj. zachodniopomorskiego szlakiem gospodarstw demonstracyjnych [...] |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Opis przedmiotu zamówienia |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 63511000-4 - Organizacja wycieczek 55100000-1 - Usługi hotelarskie 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez 55400000-4 - Usługi podawania napojów 55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Sun&More Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8513151613 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Madalińskiego |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Szczecin |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 50163,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00414557/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-08 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 50163,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.