Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
705 936 zł
Umowa zawarta
23 października 2025
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 705 936 zł – 873 428 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi gminnej w m. Sośnie ul. Kwiatowa

Zamawiający Gmina Sośnie (Sośnie, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi gminnej w m. Sośnie ul. Kwiatowa”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Przygodzicach z/s w Czarnymlesie. Wartość umowy: 705 936 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina SośnieSośnie, Wielkopolskieopublikowano 28 października 2025
Wartość umowy
705 936 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Przygodzicach z/s w Czarnymlesie (Czarnylas), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 705 936,19 zł (umowę zawarto 23 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 705 936,19 zł do 873 427,64 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail