Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
130 266 zł
Umowa zawarta
22 października 2025
Okres realizacji
do 24 października 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 130 266 zł – 277 394 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 124 w Warszawie

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 124 w…”, wybierając ofertę wykonawcy AS BUD ALBERT ŚPIEWAKOWSKI. Wartość umowy: 130 266 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława JachowiczaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 października 2025
Wartość umowy
130 266 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AS BUD ALBERT ŚPIEWAKOWSKI (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 130 265,54 zł (umowę zawarto 22 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 130 265,54 zł do 277 393,89 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail