Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
79 950 zł
Umowa zawarta
3 listopada 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 79 950 zł – 138 611 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont ogrodzenia terenu Szkoły Podstawowej nr 124 przy ul. Bartoszyckiej w Warszawie.

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont ogrodzenia terenu Szkoły Podstawowej nr 124 przy ul. Bartoszyckiej w Warszawie”, wybierając ofertę wykonawcy Celkab Imperium BIS sp z o. o. Wartość umowy: 79 950 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława JachowiczaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 listopada 2025
Wartość umowy
79 950 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 września 2025

    Termin ofert: 17 października 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 listopada 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Celkab Imperium BIS sp z o. o. (Sobienie-Jeziory), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 79 950,00 zł (umowę zawarto 3 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 79 950,00 zł do 138 610,85 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000801579

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bartoszycka, 45/47

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-923

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp124@eduwarszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp124.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e9dc481-cf3a-4691-a300-d41785121d3c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont ogrodzenia terenu Szkoły Podstawowej nr 124 przy ul. Bartoszyckiej w Warszawie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3e9dc481-cf3a-4691-a300-d41785121d3c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00515451

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00447331

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/SP124/RB/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

101240,57 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie ogrodzenia terenu szkoły związane z wymianą przęseł i wymianą podmurówki na odcinku od bramy w ul. Walcowniczej do granic nieruchomości o długości 86 mb

4.5.3.)Główny kod CPV

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

79950 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

138610,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

79950 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Celkab Imperium BIS sp z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5322089190

7.3.3)Ulica

Warszawice 89d

7.3.4)Miejscowość

Sobienie-Jeziory

7.3.5)Kod pocztowy

08-443

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

79950 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
925 494 zł
Próbka: 61 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 561 zł2 691 149 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 445 588 zł
Źródło próbki
CPV 45342000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 561 zł
Mediana
925 494 zł
Górny kwartyl
2 691 149 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 79 950 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45342000-6 (Wznoszenie ogrodzeń). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Celkab Imperium BIS sp z o. o. (Sobienie-Jeziory). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.