Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
238 929 zł
Umowa zawarta
21 października 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 238 929 zł – 410 111 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa środków czystości - część 4 - papier toaletowy, ręczniki papierowe, ręczniki kuchenne”

Zamawiający Kopalnia Soli "wieliczka" S.A. (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków czystości - część 4 - papier toaletowy, ręczniki papierowe, ręczniki…”, wybierając ofertę wykonawcy FLESZ Sp. z o.o. Wartość umowy: 238 929 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Kopalnia Soli "wieliczka" S.A.Wieliczka, Małopolskie (powiat Wielicki →)opublikowano 24 października 2025
Wartość umowy
238 929 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FLESZ Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 238 928,55 zł (umowę zawarto 21 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 238 928,55 zł do 410 111,04 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail