Unieważniono 3 części postępowania4 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Unieważniona
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego, mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 10 kW, wraz z uruchomieniem, instruktażem z obsługi oraz dokumentacją techniczno-eksploatacyjną w języku polskim
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowego beczkowozu (rok produkcji – nie wcześniej niż 2025) do wody pitnej o pojemność beczki min. 5000 litrów. Miejsce dostawy: Urząd Gminy Czeremcha ul. Duboisa 14, 17-240 Czeremcha
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres oferowanej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw podstawowych usług mieszkańcom na terenie Gminy Czeremcha

Postępowanie „Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw podstawowych usług mieszkańcom…” zamawiającego Gmina Czeremcha (Czeremcha, Podlaskie) zostało unieważnione. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina CzeremchaCzeremcha, Podlaskie (powiat Hajnowski →)opublikowano 23 października 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 285 864 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZEREMCHA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659237

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Duboisa 14

1.5.2.)Miejscowość

Czeremcha

1.5.3.)Kod pocztowy

17-240

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

856850400

1.5.8.)Numer faksu

856850400

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@czeremcha.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.czeremcha.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de62ffa6-1dfe-4d74-a29c-bf6683b1c0a2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw podstawowych usług mieszkańcom na terenie Gminy Czeremcha

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de62ffa6-1dfe-4d74-a29c-bf6683b1c0a2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00491884

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00002347/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw podstawowych usług mieszkańcom na terenie Gminy Czeremcha

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00455531

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GGiOŚ.271.6.2025.ESP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego o mocy min. 30 kW służącego jako zasilanie rezerwowe Urzędu Gminy Czeremcha ul. Duboisa 14, 17-240 Czeremcha.
Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany, posiadać stosowne certyfikaty i aprobaty dopuszczające go do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wskazane dokumenty Wykonawca ma obowiązek przekazać Zamawiającemu wraz z urządzeniem objętym zamówieniem.
Agregat prądotwórczy musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji na teren Polski oraz posiadać punkty serwisowe w kraju. Dopuszcza się urządzenia pochodzące spoza granic Polski pod warunkiem, że będą spełniały wszystko normy i przepisy wymagane na terenie Polski lub Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania odnośnie wsparcia i serwisu.
Agregat prądotwórczy ma zostać zamontowany obok Urzędu Gminy Czeremcha, ul. Duboisa 14, 17-240 Czeremcha, we wskazanym przez Zamawiającego miejscu.
Do obowiązków Wykonawcy należy utwardzenie miejsca instalacji – kostka brukowa gr. min. 6 cm na podsypce cementowo – piaskowej ułożona w obrzeżach betonowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

56910,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż lampy UV na potrzeby Stacji Uzdatniania Wody Kuzawa, Gmina Czeremcha, w tym:
- dostawa i montaż fabrycznie nowej kompletnej lampy UV na terenie SUW Kuzawa wraz z instalacją zasilającą i sterowaniem oraz podłączeniem wykonanej instalacji do istniejącego rurociągu tłocznego na SUW z uwzględnieniem połączenia by-pass,
- wykonanie badania bakteriologicznego wody za lampą UV w akredytowanym laboratorium i uzyskanie wyników bakteriologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z instrukcją eksploatacji wykonanej instalacji i instrukcjami bhp,
- przeprowadzenia stacjonarnego szkolenia pracowników na Stacji Uzdatniania Wody Kuzawa, Gmina Czeremcha.

4.5.3.)Główny kod CPV

51514110-2 - Usługi instalowania maszyn i aparatury do oczyszczania lub filtrowania wody

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31515000-9 - Lampy ultrafioletowe

4.5.5.)Wartość części

48780,49 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego, mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy znamionowej min. 10 kW, wraz z uruchomieniem, instruktażem z obsługi oraz dokumentacją techniczno-eksploatacyjną w języku polskim.

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

3577,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie fabrycznie nowego beczkowozu (rok produkcji – nie wcześniej niż 2025) do wody pitnej o pojemność beczki min. 5000 litrów.
Miejsce dostawy: Urząd Gminy Czeremcha ul. Duboisa 14, 17-240 Czeremcha.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.)Wartość części

47154,47 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa wraz z montażem i uruchomieniem 1 sztuki defibrylatora wraz z niezbędnym sprzętem do instalacji defibrylatora (szafką zewnętrzną, szafką wewnętrzną, tablica informacyjną, tablicą informacyjną AED).
Do obowiązków Wykonawcy należy także zamontowanie defibrylatora wraz z niezbędnym sprzętem (szafką zewnętrzną, szafka wewnętrzną, tablica informacyjną, tablica informacyjną AED) w miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
Miejsce montażu: elewacja zewnętrzna budynku Urzędu Gminy Czeremcha ul. Duboisa 14, 17-240 Czeremcha - przy wejściu głównym do budynku.

4.5.3.)Główny kod CPV

33182100-0 - Defibrylatory

4.5.5.)Wartość części

7407,41 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie składania ofert w postępowaniu w zakresie części 1 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie składania ofert w postępowaniu w zakresie części 3 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne:
W ramach postępowania w zakresie części 5 zamówienia została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu. W związku z powyższym zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 12

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 864 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
167 667 zł524 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
356 561 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
167 667 zł
Mediana
285 864 zł
Górny kwartyl
524 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czeremcha prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czeremcha.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.