Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Usługa odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz odbioru odpadów komunalnych segregowanych wraz z podstawieniem pojemników

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach (Skierniewice, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługa odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz odbioru odpadów komunalnych…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 860 972 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000657119

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. dr. Stanisława Rybickiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Skierniewice

1.4.3.)Kod pocztowy

96-100

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.4.7.)Numer telefonu

468340821

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

e.wieczorek@wsz-skier.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpitalskierniewice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00489704

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-22

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00489429

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.2.Termin wykonania umowy Przed zmianą

2025-09-29 Po zmianie: 2025-09-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90511000-2Usługi wywozu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
860 972 zł
Próbka: 59 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
236 827 zł5 566 614 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 329 786 zł
Źródło próbki
CPV 90511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
236 827 zł
Mediana
860 972 zł
Górny kwartyl
5 566 614 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skierniewice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.