Usługa odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz odbioru odpadów komunalnych segregowanych wraz z podstawieniem pojemników
Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach (Skierniewice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz odbioru odpadów komunalnych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 860 972 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=720, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
28 sierpnia 2024
Termin ofert: 5 września 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 września 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
22 października 2025
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000657119 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. dr. Stanisława Rybickiego 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Skierniewice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 96-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL715 - Skierniewicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 468340821 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | e.wieczorek@wsz-skier.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.szpitalskierniewice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e17ace5a-fff3-4c5c-9279-72e14ac8a063 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00489643 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-22 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00474249 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługa odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz odbioru odpadów komunalnych segregowanych wraz z podstawieniem pojemników |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | zamówienie obejmuje usługę wywozu odpadów wraz z nieodpłatnym dostarczeniem 3 szt. zamykanych pojemników do zbierania makulatury o pojemności 1100 m³, 3 szt. pojemników do zbierania odpadów segregowanych: plastiku (2,5 m³), szkła kolorowego (1,5 m³), szkła białego (1,5 m³) i ustawienia ich w miejsca wskazane przez Zamawiającego w ciągu 2 dni roboczych od daty podpisania umowy oraz dwa razy w ciągu trwania umowy nieodpłatne dostarczenie kontenera typu kp-7 na odpady biodegradowalne (trawa, liście); |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ”EKO-REGION” sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 590765381 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Bawełniana 18 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bełchatów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 97-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 15184,80 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00518617/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 4989,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.