Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
319 800 zł
Umowa zawarta
21 października 2025
Okres realizacji
do 16 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja nawierzchni sali sportowej w Puńsku

Zamawiający Gmina Puńsk (Puńsk, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja nawierzchni sali sportowej w Puńsku”, wybierając ofertę wykonawcy Flexfloor s.c. Andrzej Potrzuski, Krzysztof Kolebuk. Wartość umowy: 319 800 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PuńskPuńsk, Podlaskie (powiat Sejneński →)opublikowano 21 października 2025
Wartość umowy
319 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Flexfloor s.c. Andrzej Potrzuski, Krzysztof Kolebuk (Olsztyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 319 800,00 zł (umowę zawarto 21 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 grudnia 2025 r..

  • 5

    Zamawiający prowadził postępowanie w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Puńsk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671120

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mickiewicza 23

1.5.2.)Miejscowość

Puńsk

1.5.3.)Kod pocztowy

16-515

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ugpunsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugpunsk.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1c835f5-fb64-4ea2-91e1-a30e9907ea96

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja nawierzchni sali sportowej w Puńsku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b1c835f5-fb64-4ea2-91e1-a30e9907ea96

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00487959

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00005969/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.16 Modernizacja nawierzchni sali sportowej w Puńsku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00409531

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje wymianę nawierzchni sali sportowej w budynku Szkoły Podstawowej z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania im. Dariusa i Girenasa w Puńsku przy ul. 11 Marca 16, działka nr 351/19, obręb Puńsk. Pomieszczenie sali sportowej o wymiarach 15,0 m x 30,0 m.
Modernizacja sali sportowej obejmuje:
1. Prace zabezpieczające 250.000 m2
2. Rozebranie podłóg drewnianych ślepych 450.000 m2
3. Rozebranie legarów podłogowych 750.000 m
4. Izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne z folii polietylenowej szerokiej poziomie podposadzkowe 540.000 m2
5. Ślepa podłoga z desek o grubości 25 mm na legarach ułożonych krzyżowo 450.000 m2
6. Impregnacja grzybobójcza metodą kąpieli desek, łat i listew 4.950 m3
7. Przybicie do podłóg płyt MFP/OSB gr 10 mm (podwójne poszycie) z zapastowaniem szczelin 450.000 m2
8. Posadzki z wykładzin z tworzyw sztucznych bez warstwy izolacyjnej rulonowe wykładzina sortowa 450.000 m2
9. Malowanie linii boisk: koszykówka – 1 kpl. linii, piłka ręczna – 1 kpl. linii, piłka siatkowa – 1 kpl. linii, tenis ziemny – 1 kpl. linii
10. Posadzki – listwy przyścienne z tworzyw sztucznych – profile 88.000 m
11. Mechaniczne wykucie bruzd dla przewodów wtynkowych w cegle – pod instalacje zasilania wentylacji podłogi 60.000 m
12. Mechaniczne przebijanie otworów w ścianach lub stropach z cegły o długości przebicia do 1 ceg. – śr. rury do 40 mm – 2000 otworów
13. Układanie kabli o masie do 1 kg/m bez mocowania w rurach i przepustach – zasilanie do wentylacji podłogi sportowej 60.000 m
14. Aparaty elektryczne o masie do 2.5 kg – rozbudowa rozdzielni o zabezpieczenie wentylacji podłogi sportowej – 1.000 szt.
15. Aparaty elektryczne o masie do 10 kg – wentylator systemu wentylacji podłogi sportowej – 1.000 szt.
16. Wentylacja przestrzeni podpodłogowej – bruzdowanie ścian pod montaż kanałów wentylacyjnych, montaż nawiewników i czerpni (w ścianie i podłodze) – 1.000 kpl.
17. Zaprawianie bruzd o szer. do 50 mm – 60.000 m
18. Dwukrotne malowanie tynków wewnętrznych ścian i sufitów farbą emulsyjną z przygotowaniem powierzchni – naprawa powierzchni po wykonaniu instalacji elektrycznej do zasilania wentylacji podłogi – 100.000 m2
19. Transport gruzu z terenu rozbiórki przy ręcznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem skrzyniowym na odległość 10 km – wywóz materiałów po rozebraniu podłogi – 15.000 mp.
20. Instalacja 3 stojaków rowerowych na działce nr 351/19, w formie odwróconej litery „U”, z których każdy umożliwia bezpieczne i wygodne przypięcie za ramę dwóch rowerów.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Flexfloor s.c. Andrzej Potrzuski, Krzysztof Kolebuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393858627

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212225-9Roboty budowlane związane z halami…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
819 651 zł
Próbka: 71 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
360 744 zł2 436 837 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 076 093 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
360 744 zł
Mediana
819 651 zł
Górny kwartyl
2 436 837 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Puńsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puńsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 319 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212225-9 (Roboty budowlane związane z halami sportowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Flexfloor s.c. Andrzej Potrzuski, Krzysztof Kolebuk (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.