Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
326 925 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce z miejscowości Krasne, Dobcza, Pawłowa odbywający się w dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/20
    Wartość umowy
    101 805 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce z miejscowości Cieplice, odbywający się w dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 oraz zapewn
    Wartość umowy
    87 420 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 31. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim z miejscowości Majdan Sieniawski odbywający się w dni nauki szkolnej zgodnie z kalendarzem rok
    Wartość umowy
    137 700 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin Płatności Faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„ Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie gminy Adamówka”

Zamawiający Gmina Adamówka (Adamówka, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie gminy Adamówka”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 326 925 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina AdamówkaAdamówka, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 17 października 2025
Łączna wartość umów
326 925 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Usługowo - Transportowa Artur Hirny (części 1, 2); PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SP. Z O.O. W LEŻAJSKU (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 326 925,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ADAMÓWKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900660

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

97

1.5.2.)Miejscowość

Adamówka

1.5.3.)Kod pocztowy

37-534

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 622 90 01

1.5.8.)Numer faksu

16 622 90 11

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@adamowka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.adamowka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61d007e6-a3ab-49a7-8b23-6e29d8d42df4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„ Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie gminy Adamówka”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-61d007e6-a3ab-49a7-8b23-6e29d8d42df4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00481760

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00349691

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SBD.271.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

416666,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce z miejscowości Krasne, Dobcza, Pawłowa odbywający się w dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 oraz zapewnienie opieki nad przewożonymi uczniami, niezależnej od kierowcy autobusu.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

110000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce z miejscowości Cieplice, odbywający się w dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 oraz zapewnienie opieki nad przewożonymi uczniami niezależnej od kierowcy autobusu.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.5.)Wartość części

110000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim z miejscowości Majdan Sieniawski odbywający się w dni nauki szkolnej zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 oraz zapewnienie opieki nad przewożonymi uczniami niezależnej od kierowcy autobusu.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.5.)Wartość części

130000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

101805 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

104500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

101805 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo - Transportowa Artur Hirny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7921993399

7.3.3)Ulica

Adamówka 37

7.3.4)Miejscowość

Adamówka

7.3.5)Kod pocztowy

37-534

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

101805 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87420 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91650 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

87420 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo - Transportowa Artur Hirny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7921993399

7.3.3)Ulica

Adamówka 37

7.3.4)Miejscowość

Adamówka

7.3.5)Kod pocztowy

37-534

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

87420 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

137700 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

144500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

137700 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SP. Z O.O. W LEŻAJSKU

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8161551608

7.3.3)Ulica

UL. NAD STOJADŁEM 1

7.3.4)Miejscowość

Leżajsk

7.3.5)Kod pocztowy

37-300

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

137700 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Adamówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Adamówka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 326 925 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowo - Transportowa Artur Hirny (Adamówka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.