Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
265 680 zł
Umowa zawarta
16 października 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 265 680 zł – 733 392 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej do działki Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sidrze

Zamawiający Gmina Sidra (Sidra, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej do działki Ośrodka Sportu i…”, wybierając ofertę wykonawcy Budimar Radosław Zięcina. Wartość umowy: 265 680 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina SidraSidra, Podlaskie (powiat Sokólski →)opublikowano 17 października 2025
Wartość umowy
265 680 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Budimar Radosław Zięcina (Krasnoborki 37), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 265 680,00 zł (umowę zawarto 16 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 265 680,00 zł do 733 392,42 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail