Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
226 377 zł
Umowa zawarta
16 października 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 226 377 zł – 269 707 złodrzucone: 6
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Grzebowilk

Zamawiający Gmina Siennica (Siennica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Grzebowilk”, wybierając ofertę wykonawcy TOMIRAF Sp. z o. o. Sp. k. Wartość umowy: 226 377 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina SiennicaSiennica, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 16 października 2025
Wartość umowy
226 377 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOMIRAF Sp. z o. o. Sp. k. (Wola Karczewska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 226 376,75 zł (umowę zawarto 16 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 226 376,75 zł do 269 707,16 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SIENNICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582782

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mińska 33

1.5.2.)Miejscowość

Siennica

1.5.3.)Kod pocztowy

05-332

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@ugsiennica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugsiennica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8bcb89e1-02ef-491b-ba71-bc4bd8fa88d5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Grzebowilk

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8bcb89e1-02ef-491b-ba71-bc4bd8fa88d5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00480041

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041398/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Grzebowilk

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00376149

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RR.271.7.2025.JC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa fragmentu drogi, położonej na terenie miejscowości Grzebowilk, relacji Rudno-Oleksin o długości 200 mb, działka numer ewidencyjny 1150 obręb Grzebowilk. Przedmiotowa inwestycja dotyczy podniesienia parametrów użytkowych drogi poprzez wzmocnienie istniejącej konstrukcji nawierzchni, wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wzmocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym oraz odmulenia istniejących rowów przydrożnych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

6

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

226376,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

269707,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

226376,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOMIRAF Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 532 202 91 24

7.3.3)Ulica

Trakt Lubelski 1g

7.3.4)Miejscowość

Wola Karczewska

7.3.5)Kod pocztowy

05-408

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

226376,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 178 397 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 815 804 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 178 397 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Siennica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siennica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 226 377 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOMIRAF Sp. z o. o. Sp. k. (Wola Karczewska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.