Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 080 669 zł
Umowa zawarta
13 października 2025
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 080 669 zł – 2 348 042 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowy okres gwarancji20%Doświadczenie kierownika budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa bezpieczeństwa ruchu w m. Stuchowo w ciągu DW 105

Zamawiający Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa bezpieczeństwa ruchu w m. Stuchowo w ciągu DW 105”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 080 669 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zachodniopomorski Zarząd Dróg WojewódzkichKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 16 października 2025
Wartość umowy
2 080 669 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 września 2025

    Termin ofert: 24 września 2025 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 października 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STRABAG Sp. z o.o. (Pruszków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 080 669,34 zł (umowę zawarto 13 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 080 669,34 zł do 2 348 041,55 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail