Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
604 660 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) Część I: Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie, w roku szkolnym 2025/2026. Opis przedmiotu zamówienia dla części nr I znajduje się w załączniku nr 9
    Wartość umowy
    206 231 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie z Oddziałami Przedszkolnymi, w roku szkolnym 2025/2026. Opis przedmiotu zamówienia dla części nr II znajduje się w załączniku nr 10
    Wartość umowy
    216 698 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Senatu RP w Braniewie, w roku szkolnym 2025/2026. Opis przedmiotu zamówienia dla części nr III znajduje się w załączniku nr 11
    Wartość umowy
    181 732 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkół Podstawowych w Braniewie w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie (Braniewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkół Podstawowych w Braniewie w roku szkolnym…”, wybierając ofertę wykonawcy Nowalijka Beata Babiarz. Łączna wartość umów: 604 660 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
604 660 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Nowalijka Beata Babiarz za łącznie 604 660,14 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ZIEMI BRANIEWSKIEJ W BRANIEWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170284267

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

MONIUSZKI 22A

1.5.2.)Miejscowość

Braniewo

1.5.3.)Kod pocztowy

14-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp5braniewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp5braniewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0080a21-c2bf-4fdc-9133-410cbd281a8c

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

• Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie z Oddziałami Przedszkolnymi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5821425996

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konarskiego 13

1.5.2.)Miejscowość

Braniewo

1.5.3.)Kod pocztowy

14-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp6braniewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp6braniewo.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu RP w Braniewie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5821030950

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. PCK 4,

1.5.2.)Miejscowość

Braniewo

1.5.3.)Kod pocztowy

14-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp3braniewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp3braniewo.pl/

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkół Podstawowych w Braniewie
w roku szkolnym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e0080a21-c2bf-4fdc-9133-410cbd281a8c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00478662

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00407532

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/02/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Część I

Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie, w roku szkolnym 2025/2026. Opis przedmiotu zamówienia dla części nr I znajduje się w załączniku nr 9

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.5.)Wartość części

215160 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie z Oddziałami Przedszkolnymi, w roku szkolnym 2025/2026.

Opis przedmiotu zamówienia dla części nr II znajduje się w załączniku nr 10

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.5.)Wartość części

226080 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Dostawa gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Senatu RP w Braniewie, w roku szkolnym 2025/2026.


Opis przedmiotu zamówienia dla części nr III znajduje się w załączniku nr 11

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.5.)Wartość części

221200 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

206230,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

211846,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

206230,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowalijka Beata Babiarz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5821244088

7.3.4)Miejscowość

Braniewo

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

przygotowanie posiłków i dostarczanie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

206230,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-01 do 2026-06-23

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

216697,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

222598,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

216697,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowalijka Beata Babiarz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5821244088

7.3.4)Miejscowość

Braniewo

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

przygotowywanie posiłków i dostarczanie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

216697,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-01 do 2026-06-19

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181731,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

213129,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

181731,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowalijka Beata Babiarz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5821244088

7.3.4)Miejscowość

Braniewo

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

przygotowywanie posiłków i dostarczanie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

181731,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-01 do 2026-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Braniewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 604 660 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nowalijka Beata Babiarz (Braniewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.