Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 148 477 zł
Umowa zawarta
10 października 2025
Okres realizacji
do 10 października 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja zabytkowego pomieszczenia stołówki w Zakładzie Leczenia Uzależnień w Charcicach

Zamawiający Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Charcicach (Charcice, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja zabytkowego pomieszczenia stołówki w Zakładzie Leczenia Uzależnień w…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - HANDLOWE "REMBUDEX" SP. Z O.O. S. K. Wartość umowy: 1 148 477 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 148 477 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - HANDLOWE "REMBUDEX" SP. Z O.O. S. K. (Oborniki), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 148 477,10 zł (umowę zawarto 10 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Charcicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 630588149

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

12

1.5.2.)Miejscowość

Charcice

1.5.3.)Kod pocztowy

64-412

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

charcice@zlucharcice.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlucharcice.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c6448d6b-7b69-42de-abbd-02f2ce6cb4dd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja zabytkowego pomieszczenia stołówki w Zakładzie Leczenia Uzależnień w Charcicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c6448d6b-7b69-42de-abbd-02f2ce6cb4dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00477785

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041831/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Renowacja i modernizacja zabytkowego pomieszczenia stolowki w Zakladzie Leczenia Uzaleznien w Charciach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00425912

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DTT.241.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania - pn

„Modernizacja zabytkowego pomieszczenia stołówki w Zakładzie Leczenia Uzależnień w Charcicach”, na działce nr 20 w miejscowości Charcice, gmina Chrzypsko Wielkie. 2. Zakres robót obejmuje w szczególności: - wymianę instalacji elektrycznej wraz z niezbędnymi pomiarami, - montaż instalacji wentylacji mechanicznej, - wykonanie nowych posadzek, - malowanie i prace wykończeniowe, - dostawa wyposażenia, -roboty towarzyszące wynikające z dokumentacji projektowej. 3. Roboty będą prowadzone w czynnym obiekcie ochrony zdrowia, co wymaga zachowania szczególnej ostrożności i organizacji prac z uwzględnieniem bezpieczeństwa pacjentów oraz personelu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia został opisany za pomocą dokumentacji projektowej, decyzji i pozwoleń stanowiących załącznik nr 11 do specyfikacji warunków zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 5 do SWZ. 5. Roboty budowlane będą prowadzone w Pałacu wpisanym do rejestru zabytków (decyzja nr 1680/A z 04.04.1975r.)

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1148477,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1148477,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1148477,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - HANDLOWE "REMBUDEX" SP. Z O.O. S. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

787-00-05-769

7.3.3)Ulica

64-600 OBORNIKI UL. ŁUKOWSKA 10

7.3.4)Miejscowość

Oborniki

7.3.5)Kod pocztowy

64-600

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1148477,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Charcicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Charcice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 148 477 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - HANDLOWE "REMBUDEX" SP. Z O.O. S. K. (Oborniki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.